Styl życia

Czym charakteryzuje się kawa ziarnista z Kostaryki?

Znajdująca się na naszej stronie internetowej kawa ziarnista z Kostaryki to wysokiej jakości produkt, zachwycający swoim unikatowym smakiem. Napój charakteryzuje się słodko-kwaskowatymi nutami, które zapewnią prawdziwą ucztę dla podniebienia. Bogactwo starannie wyselekcjonowanych składników sprawia, że napój zyskuje coraz większą popularność, sprawdzając się zarówno o poranku, jak i w południe oraz wieczorem.

Kawy z Kostaryki to wyjątkowe połączenie najlepszych owoców z akcentami ciemnej czekolady, która wspaniale akcentuje smak oraz aromat. Oferowany przez nas produkt możesz przygotować przy użyciu Dripa, ekspresu przelewowego lub kawiarki, jednak wybór odpowiedniej metody parzenia w głównej mierze uzależniony jest od Twoich indywidualnych preferencji.

Kawa ziarnista z Kostaryki – idealna na prezent

Dostępna w przygotowanym przez nas asortymencie Hacienda Sonora jest perfekcyjną opcją na prezent, którą docenią nie tylko pasjonaci kawy, ale również osoby lubiące próbować nowych smaków. Produkt znajduje się w eleganckim, unikatowym, minimalistycznym opakowaniu, który przykuwa uwagę i niezwykle stylowo się prezentuje. Kawę proponujemy w dwóch wariantach do wyboru – ziarnistym oraz mielonym, które możesz wybrać w zależności od swoich oczekiwań oraz urządzenia do parzenia, jakie jest najczęściej wybierane.

Kawa z Kostaryki – Hacienda

Hacienda Sonora to farma zlokalizowana w Dolnie Środkowej Kostaryki, u podnóża znanego na całym świecie wulkanu Poas. Jej powierzchnia wynosi około 100 hektarów, z czego ponad połowę, ponieważ aż 65 hektarów, zajmuje rosnąca w cieniu kawa. W Hacienda Sonora ręcznie zbierane owoce kawy w początkowej fazie zanurzane są w wodzie, co pozwala oddzielić ziarna przed wysuszeniem wewnątrz owocu.

Dlaczego my? Profesjonalne doradztwo oraz wsparcie

Craft Beans to wyjątkowa palarnia kawy w Pile, oferująca wysokiej jakości napoje, zachwycające swoimi smakami oraz aromatami. Z chęcią dzielimy się swoją wiedzą i cennymi wskazówkami, pomagając naszym klientom w wyborze idealnej kawy, którą będą mogli się rozkoszować w domowym zaciszu. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę: https://craftbeans.pl/.